כללי

www.tarsis-agrichem.co.il שואף להבטיח כי שירותיה נגישים לאנשים עם מוגבלות. www.tarsis-agrichem.co.il השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי להבטיח שהאתר שלה יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר עבור אנשים עם מוגבלויות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

 

נגישות באתר www.tarsis-agrichem.co.il

www.tarsis-agrichem.co.il מנגיש את הווידג'ט נגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- www.tarsis-agrichem.co.il לשפר את תאימותה להנחיות נגישות תוכן האינטרנט (WCAG 2.1).

 

הפעלת תפריט הנגישות

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות www.tarsis-agrichem.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, אנא המתן לרגע שתפריט הנגישות נטען בשלמותו.

 

כתב ויתור

www.tarsis-agrichem.co.il ממשיכה במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלה מתוך אמונה כי חובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם לאלו מאיתנו מוגבלים.

במאמץ מתמשך לשפר ולפתור בעיות נגישות באופן שוטף, אנו גם סורקים את www.tarsis-agrichem.co.il באופן קבוע באמצעות סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו. למרות מאמצינו להנגיש את כל הדפים והתכנים באתר www.tarsis-agrichem.co.il, יתכן שחלק מהתכנים עדיין לא הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זו עשויה להיות תוצאה של לא מצא או זיהה את הפיתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

 

כאן בשבילך

אם אתה נתקל בקשיים עם תוכן כלשהו באתר www.tarsis-agrichem.co.il או זקוק לעזרה בכל חלק באתר שלנו, אנא פנה אלינו בשעות הפעילות הרגילות כמפורט להלן ונשמח לסייע.

 

צור קשר

אם ברצונך לדווח על בעיית נגישות, אם יש לך שאלה או אם אתה זקוק לעזרה, אנא פנה אל www.tarsis-agrichem.co.il תמיכת הלקוחות באופן הבא: עמוד צור קשר